30 vjeçari në Lushnje rreh policin, arrestohet

Një i ri nga Lushnja është arrestuar për shkak se rrahu një polic. Bëhet fjalë për Flamur Arapin, 30 vjeç. AI goditi oficerin e policisë në kohën kur ky i fundit ndërhyri për shuar një konflikt për çështje pronësie. Ngjarja ndodhi në fshatin Kadiaj në Lushnjë në kohën kur kishte plasur një konflikt për pronësi mës Flamur Arapit, i arrestuar, dhe shtetasit O.A. I riu tani do të përballet me akuzat; "Goditje për shkak të detyrës".

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet