Burri lyen trupin me benzinë para Ambasadës amerikane

Burri me iniciale F.S, 53 vjeç, ka tentuar ti vërë flakës vetes duke u lyer me benzinë para dyerve të Ambasadës amerikanë në Tiranë. Policia e identifikoi dhe mundi ta ndalë në kohë atë. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Rruga e Elbasanit. Momentalisht po merret në pyetje nga policia, e cila nuk di arsyet e këtij akti.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet