Denoncimi i qytetarit për kreun e Hipotekës, Braçe: Ikni vetë!

Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar sot pas denoncimit të qytetarit Albert Doda, nga fshati Draç në Njësinë Administrative Ishëm në Durrës që u ankua në emisionin “Fiks Fare” mbrëmë që tregoi me zë e figurë veprimet e Hipotekës së Durrësit, që sorollati një qytetarë për më shumë se 6 vjet. “Ikni vetë! #Menjëherë! Kaq di t’ju them! Dhe faleminderit qytetarit, qytetarëve dhe Fiksit”, është shprehur Zv/Kryeministri Braçe. /Ata/

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet