Flake ne pallatin tek Astiri. Ende nuk dihen shkaqet. Vdes femija 4 vjeç

Kati i katërt i një pallati tek Astiri (Unaza e re ne Tirane) është përfshirë në flakë, teksa ka gjetur vdekjen një fëmijë katër vjeç. Ata që mendohet se kanë qenë prindërit, kanë marrë foshnjën 7 muajshe dhe kanë lënë brenda djalin që u dogj e gjallë nga flakët. Disa zjarrëfikës kanë ngelur te asfiksuar nga flakët, ndërsa po përpiqeshin të shuanin zjarrin. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje, por dyshohet instalim i gabuar elektrik.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet