E ëma i lë vetëm, digjen trinjakët në shtëpi

Tre fëmije kanë gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri në shtepi. Ngjarja e rënde ka ndodhur në fshatin Romanat të Durrësit. Trinjakët gjendeshin vetëm në shtëpi në momentin e rënies së zjarrit ishte larguar dhe I kishte mbyllur derën. Zjarri ka rënë si pasojë e e lojës së fëmijëve me shkrepse.

Njoftimi I policisë:

Më datë 20.09.2017, rreth orës 17:30, në Rromanat në banesën private të shtetasit G.K ka rënë zjarr. Fatkeqësisht brenda në banesë kanë qenë vetëm tre fëmijë të mitur, trinjakë të moshës 3 vjec, të cilët kanë ndërruar jetë. Gruoi hetimor ndodhet në vendngjarje të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet