E enjte, moti për sot

E enjte, 14.12.2017. Dita e sotme do të karakterizohet nga temperaturat e ulëta. Orët e para të ditës do të shoqërohen nga vranësira të shumta në të gjithë territorin. Reshjet e shiut do të jenë me shkëputje dhe jo në masë. Pjesa e dyte e ditës deri në orët e mbrëmjes do të këtë më shumë vranësira dhe shira të dobët. Temperaturat do të pësojnë rënie me 2°C duke bërë që vlerat e tyre të luhaten nga 1-15°C.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet