E mërkurë, parashikimi i motit për sot

E mërkurë, 13 dhjetor 2017. Dita e sotme do të karakterizohet nga vranësira dh kthjellime të shpeshta. Reshjet e shiut do të jenë të lehta në pjesën e parë të ditës. Në pjesën e dytë të ditës, do të ketë kthjellime më të shumta dhe shira në të gjithë vendin do të nisin në në orët e mbrëmjes. Temperaturat do të jenë të ngrohta gjatë ditës ndërsa në mëngjes do të kenë një rënie me 2 °C në krahasim me ditën që lam pas.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet