E premte, moti për sot

Data 15.12.2017. Moti gjatë ditës së sotme do të karakterizohet nga kthjellime të shkkurtra dhe më shumë vranësira. I gjithë territori do të mbizotërohet nga shira të përkoshëm por jo të dendur. Pasditja do të vijojë të ketë vranësira dhe shira të dobët. Temperaturat do të rriten lehtë gjatë ditës ndërsa në mbrëmje do të ulen sërisht.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet