Fëmija mbytet në gropën me ujë në Përrenjas

Një fëmijë është mbytur në një gropë me ujë në Perrenjas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditen e kësaj të shtunë në fshatin Katjel. Mësohet se viktima është rreth 13 vjec por ende nuk dihet identiteti. Fëmija dyshohet se ka rënë në një grope të madhe me uje në kohën që ka qënë duke luajtur me shokët.

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet