Francesk Radi rëndë në spital; familja kërkon ndihmë

Françesk Radi, këngëtari i muzikës së lehtë shqiptare është shtruar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, për shkak të një hemoragjie cerebrale. Lajmi konfirmohet nga familja e tij e cila bën apel për ndihmë. Këngëtari i cili ndodhet i shtruar në spitalin e QSUTsë është në gjëndje të rëndë shëndetësore dhe për të familja e tij kërkon një mjekim më të specializuar jashtë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet