Hoteli në Shëngjin përfshihet nga flakët, vetëm dëme materilae

Një hotel në Shëngjin është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme. Shkak për rënien e zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike. Zjarrëfikëset erdhën menjëherë në vendngjarje dhe bën evakuimin e pushuesve. Raportohet se nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndërkohë po punon për të zbardhur plotësisht ngjarjen.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet