Kryeministri Rama kam një pyetje që nuk ua bënë në Itali...

Pas intervistës për la Repubblica (http://hermesnews.al/politike/Rama-per-la-Repubblica;-protestat-kunder-meje-nje-forme-e-vjeter-e-te-berit-politike-duke-lincuar-ku.html) ky Kryeministri Edi Rama flet për mënyrën sesi opozita po kërcënon stabilitetin dhe pse protestat e kësaj opozite nuk përfaqësonin me të vërtetë qytetarët, ka reaguar, me një status në profilin e saj në Facebook, gazetarja Doriana Metollari. Në një qeverisje të majtë si kjo e juaja, shkruan me fjalë të tjera Metollari, pse shohim sindikata kaq të dobëta?

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

6 Komentet

 1. berisha  e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  rama ka faje me shume se doktori ai futi kryeminelet ne parlament!!! demokratet nuk i qasen brenda per asnje dite, ky i beri boba!

 2. demokrati  e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  cfare pret nga nje kryeminister qe shkon ne rome dhe u thote biznesmeneve te vijne ne shqiperi se nuk ka sindikata

 3. toni  e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  sindikata ka por jane te kapura politikisht dhe perdoren per te manovruar votat per asgje me shume

 4. Violeta Gjoka   e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  Me ne fund nje pyetje qe duhej bere prej kohesh :)

 5. Albana Hakiu   e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  sepse nuk jane e majte e mirefillte

 6. Stefanos Dalipaj   e Shtunë 23 Shkurt, 2019

  Vazhdo ti po Shqiptarit kur i thua per Demokraci per bashkepunim eshte sikur e shan nga Nena Vazhdo ti ku e mesoj ky demokracin 20 vjete ne karrike ka gjetur ca idjoter qe i heqe nga oshkuret e brekeve ku do ka vendosur idjoter pa shkolle