Moti i keq: trageti i linjës Brindisi-Vlorë i bllokuar në det

Trageti i linjës Brindisi-Vlorë, ka ngelur në det për shkak të kushteve të këqija të motit. Pasagjerët duhej të mbërrinin mbrëmjen e djeshme, por lundrimi është pezulluar dhe mund të mbërrijë me disa orë vonëse. Ndërkohë në det dhe tokë kushtet e motit vazhdojnë të jenë të këqija.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

1 Komentet

  1. Roland Murati   e Martë 12 Shtator, 2017

    si nuk keni turp qe lini ne nji nga qytetet me te bukura te botes nji traget te till .ku shqiptaret trajtohen si kafshe turp te kini .