Moti: priten vranësira në mesditë

Gjatë orëve të ditës së sotme moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim deri në 10m/sek. Deti i forcës 3 me lartësi vale 1.5 metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:

  • Vendet malore 14°/31°C
  • Vendet e ulta 17°/36°C
  • Vendet bregdetare 19°/34°C.
Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet