Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Situata e motit do të vijojë të përkeqësohet në orët e ardhshme. Në zonat veriore situata do të jetë më e qetë, ndërsa qendra dhe jugu i vendit do të ketë reshje të shumta. Densiteti më i lartë i reshjeve pritet të jetë në orët e mbrëmjes. Dita e nesërme do të jetë më e qetë çka do të sjellë pakësim të shirave por me vranësira të shumta.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet