Parashikimi i motit për sot

Java do të nisë me një mot të vranët në të gjithë territorin e vendit. Dita e sotme do të mbizotërohet nga vranësira dhe shira. Pjesa e dytë e ditës do të ketë sasi më të mëdha të reshjeve. Sot do jë jetë një ditë e ftohtë. Temperaturat sot do jenë të ulëta. Në mëngjes dhe në darkë do të arrijnë në vlerat minimale, ndërsa gjatë mesditës do të rriten deri ne 2°C. Dita e sotme përveç temperaturave të ulëta do të ketë edhe erëra të forta, veçanërisht në bregdete.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet