Misteri i orës luksoze në protestën e PDsë. A është Genti Strazimiri ''zotëria chanel J2 romantic'' ?

TIRANE - Në protestën e PDsë nuk kanë munguar aksesorët luksozë si këpucët e shtrenjta të deputetes Majlinda Bregu, dhe ora luksoze të markës, që u shpërnda nëpër rrjete sociale shumë shpejt. Sigurisht që ora nuk do të mbahej nga një protestues i zakonshëm dhe mesa duket është Genti Strazimiri. Pyesim, duke parë ngjashmeritë me foton e publikuar nga atsh: mos është ai zotëria fatlum ''Chanel J2 Romantic'' ?

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

6 Komentet

 1. flori  e Martë 22 Dhjetor, 2015

  shikoja doren eshte forma e njejte ne dy kohe te ndryshme haaa

 2. florim strug  e Martë 22 Dhjetor, 2015

  haha montim dhe cfar montomi ku eshte ngjyra verdh ku eshte kostumi ke krahu

 3. eva  e Hënë 21 Dhjetor, 2015

  ora nuk eshte kopie i injoranca demokratike

 4. iliri  e Hënë 21 Dhjetor, 2015

  ora duket se eshte e njejta

 5. tironsi  e Hënë 21 Dhjetor, 2015

  hahahah ku gjet

 6. Injoranca  e Hënë 21 Dhjetor, 2015

  pse duhet ta tregoni injorancen sheshit? Minimalisht pyesni Armando Babnin, se ai ka edhe foton e plote. Ora Chanel eshte nje imitim i rendomte dhe shume i shpifur, ndersa krahasimi juaj eshte kaq fyes per inteligjencen!