Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

4 Komentet

 1. Fatoz   e Enjte 17 Dhjetor, 2015

  Rendesi ka a rrin shume i fikur dhe ne kryqezim si merren vesh veturat per kalim...na thuaj pak ka rendesi mirekuptimi...

 2. Frederik Stamati   e Enjte 17 Dhjetor, 2015

  Sa here fiken semaforet! por kjo nuk eshte asgje. Semaforet tane fusin njekohesisht ne nje kalim makinat dhe njerezit. Njerezit sikur te jene dele. Jane semafore te vendosur pa pergjegjesi.

 3. deputeti  e Enjte 17 Dhjetor, 2015

  nuk kaloi makina e lul bashes andej se do e kish fut ne rend dite ne protest

 4. soni  e Enjte 17 Dhjetor, 2015

  kur nuk ka qene ne kaos haahahahah