Stuhi dhe shira në gjithë Shqipërinë, përkeqësohet moti

Gjatë 24 orëve të ardhshme vendi ynë pritet të përfshihet nga moti i keq. Shi dhe stuhi do të ketë sidomos në zonat bregdetare të vendit. Tragetet e linjave që janë ankoruar në Durrës dhe Vlorë, nuk janë nisur ende. Moti i keq i cili ka përfshirë pjesën më të madhe Europës, pritet të vazhdojë dhe për disa ditë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet