Gjyqtari Dritan Hallunaj kaloi vettingun një ditë më parë

Vetëvritet bashkëshortja e gjyqtarit, dyshohet depresion

Enkelejda Hallunaj, bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të rënda Dritan Hallunaj, u vetëvra sot duke u hedhur nga kati i 8të i një pallati në rrugën "Vaso Pasha". Policia tha se ngjarja ka ndodhur në orën 13:16 minuta. Dyshohet për shkaqe depresioni. 37 vjeçarja ka vdekur menjëherë. Gjyqtari i Gjykatës për Krimet e Rënda, Dritan Hallunaj u konfirmua dje nga KPK-ja, pas një proçesi që siç e quajti vetë Hallunaj "i vështirë dhe sfidues".

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet