Vlorë: dhunojnë e grabisin të moshuarit në banesë

Policia e Vlorës njoftoi se katër persona kanë hyrë në shtëpinë e një cifti të moshuarish për ti grabitur. Ata kanë vjedhur bizhuteri, një shumë parash dhe sende të tjera me vlerë. Personat kanë qenë me maska dhe identifikimi i tyre nuk është bërë ende. Policia po vazhdon hetmiet për të identifikuar dhe arrestuar autorët.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet