Vranësira dhe kthjellime në pjesën e parë të ditës

Vranësira të alternuara sidomos në pjesën e parë të ditës dhe kthjellime. Sipas Shërbimit meteorologjik në zonat luginore në orët e mëngjesit do të ketë mjegull. Era do të fryjë nga Verilindja e Veriperëndimi me shpejtësi 2-12 m/sek, përgjatë vijës bregdetare shpejtësia e erës do të jetë 10-20 m/s. Valëzimi në dete do të jetë i forcës 2-3 ballë, me lartësi vale 1.0-1.5 metra.

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 11/20 re diell

Kukës 7/17 re diell

Lezhë 12/21 re diell

Dibër 7/16 re diell

Durrës 12/21 diell

Tiranë 11/23 re diell

Elbasan 11/20 re diell

Berat 12/22 re diell

Vlorë 12/20 diell

Korçë 4/11 re diell

Gjirokastër 9/20 re diell

Sarandë 7/20 re diell

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet