Vritet me armë zjarri kreu i serbëve të kosovës Oliver Ivanoviq

Oliver Ivanoviq, kreu i lëvizjes qytetare "Liria, demokracia, drejtësia", është vrarë më armë zjarri, sot para zyrës së tij. Lajmin e konfirmoi për mediat burime pranë zyrës së tij. Mendohet se ai ka marrë katër plumba në trup, dhe ka ndërruar jetë pak pasi ka mbërritur në spitalin e Mitrovicës në veri.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet