"}

Beyoncé

Beyoncé është përsëri shtatzanë: këngëtarja në pritje të binjakëve

Lajm në Instagram: ''Familja jonë do të rritet në dy elemente, ju falenderojmë për urimet''

Beyoncé është përseri shtatzanë, dhe këtë herë më dy binjakë. Pas zërave rreth shtatzanisë së dytë, lajmin e ka pohuar vetë këngëtarja në profilin e saj në Instagram, ku poston dhe një foto duke shkruar: "Duam të ndajmë me ju dashurinë dhe lumturinë tonë. Jemi bekuar dhe dy herë të tjera. Jemi shumë mirënjohës sepse familja jonë do të rritet në dy elementë dhe ju falenderojmë të gjithëve për urimet". Këngëtarja dhe burri Jay Z kanë një vajzë, Blue Ivy, që u ka lindur në vitin 2012.

Author

Shkruaj një koment

0 Komentet