SHBA, sulm në një kampus universitar, dy të vdekur

Një person ende i paidentifikuar ka qelluar me armë në një kampus universitar në SHBA, duke vrarë një person dhe më pas është vetëvrarë. Sipas CNN, ngjarja ka ndodhur në Los Angeles të Kalifornisë. Në kapmpus mbërritën menjëherë forcat e policisë, të cilët nisën hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet