Vučić shtrohet në spital

Presidenti serb Aleksandar Vučić nuk është ndjerë mirë dhe është shtruar në spital. Shkak problemet me zemrën të cilës i janë shtuar dhe ato të tensionit të lartë. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd. Suzana Vasiljevic, këshilltarja për media e presidentit, tha se: "tani Vuçiq është në gjendje të mirë shëndetësore", por nuk dha të dhëna të tjera.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

2 Komentet

  1. Sulejman Kasemi   e Shtunë 16 Nëntor, 2019

    Eshte stresuar nga homologu drogaxhi shqipetar se kujtoj se po e linte vetem ne rrugen e shengenit ballkanik

  2. Firduz Mehja   e Shtunë 16 Nëntor, 2019

    Ishalla vdes merr me vete edhe shoqnin