Shi dhe vranësira

Moti për sot pritet të jetë më kthjellime në të gjithë territorin e Shqipërisë. Vranësirat do të jenë prezente në orët e mesditës dhe të pasdites, me pak reshje shiu të karakterit lokal, kryesisht në zonat malore. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim - Veri 1-10m/s. Valëzimi në det, do të jetë i forcës 1 - 2 ballë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet