Aksident në Elbasan: përmbyset autobuzi me pasagjerë

Një autobuz pasagjerësh është përmbysur në Elbasan, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar rëndë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Labinot Fushë-Guri i Zi. Autobusi me udhëtarë ka dalë nga rruga dhe është rrëzuar. Forcat e rendit dhe ambulancat kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet