Chat Line 5, zbulohet shtëpia ku bëhej seks virtual

Chat line, ose prostitucioni virtual ka çuar në pranga një 30 vjeçare, banuese në Tiranë, e identifikuar me inicialet B.S dhe dy vajza të reja. 30 vjeçarja i kishte punësuar vajzat për seks virtual dhe aktiviteti i tyre zhvillohej në rrugën Reshit Petrela, në Tiranë. Kjo kishte filluar prej kohësh. Vajza i kishte punësuar të reja për seks virtual. Gjithashtu u proçedua penalisht për veprën penale Prostitucioni 40 vjeçarja M.A. Operacioni u kodua Chat Line 5. Gjatë kontrollit në këtë apartament u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale: • 2 kompjuterë dhe pajisje të ndryshme që përdoreshin për kryerjen e aktivitetit.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet