Shkak lagështira, aksident në Kombinat

Shirat e shumtë janë bërë burim aksidentesh në të gjthë vendin ditën e sotme. I fundit ndodhi në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një makinë tip Benz, ka dalë nga rruga për shkak të lagështirës dhe ka përfunduar sipër një makine tjetër. Nuk raportohet ende për të lënduar, ndërsa automjetet kanë pësuar dëmtime të shumta. Aksidenti ka sjellë edhe bllokimin e rrugës dhe krijimin e trafikut.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet