Shkodër, makina bie në lumë

Makina me dy persona në bord është aksidentuar në ujërat e lumit Drin, në Shkodër. Ngjarja konfirmohet nga policia dhe ka ndodhur në zonën e njohur si Ura e Bahçallëkut. Makina tim Ford Focus po udhëtonte në drejtim të Tiranës. Brenda saj ka qenë dhe një pasagjer. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke pritur mbërritjen e polumbarëve për të nisur kërkimet në ujë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet