I riu qëllon policinë për të mbrojtur kanabisin, plagoset

MAT - Shkëmbim zjarri mes policisë dhe 19 vjeçarit nga fshati Gurrë i Matit, gjatë një aksionin antikanabis në Gurrë. Si pasojë ka mbetur i plagosur vetëm Rasim Kurti 19 vjeç. Personi që ngriti armët ndaj policisë ndodhet në policinë e Matit, jashtë rrezikut për jetën.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet