Dua Lipa merr dy çmime në Grammy Awards

Dua Lipa ka fituar dy çmime të reja në evenimentin më të madh muzikor të botës, Grammy Awards. Çmimet e marra janë: Best Dance Recording për këngën e saj Electricity, në bashkëpunim me Silk City dhe Diplo e Mark Ronson dhe me pas rrembeu edhe çmimin Artistja më e mirë e re. “Falenderoj fansat e mi që më lejuan të isha versoni më i mirë i vetes sime”, tha ajo gjatë fjalës së mbajtur teksa mori trofeun.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet