Jackie Chan merr çmim nderi gjatë ceremonisë së Governor Awards

"Unë e kam kërkuar këtë çmim që kur e pashë në shtëpinë e Silvester Stallone", u shpeh aktori gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve. 23 vite më parë, aktori i mirnjohur i filmave aksion e kishte parë këtë çmim të veçantë në shtëpinë e mikut të tij. Dhe dëshira u realizua dje, kur ylli i arteve marciale ka marrë statujë në njohjen për karrierën e tij si pjesë e Aëards Guvernor. Pas 56 viteve në industrinë e filmit, duke e bërë më shumë se 200 filma, është shpërblyer më në fund.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet