Mbretëresha Elisabetë i kërkon Harry-t divorc me Meghan për të shpëtuar familjen

Edhe në kohën e koronavirusit thashethemet nuk ndalen. Por mbase është më mirë kështu, pasi për shkak të kapacitetit të jep mundësinë të harrosh pak dhimbjen, të bën të qeshësh dhe mbi të gjitha të bën të kalosh kohën e gjatë brenda ambjenteve të shtëpisë për shkak të Covid-19.

Teksa virusi po udhëton nëpër të gjithë europën, ka arritur të prekë edhe familjen mbretërore, dhe pikërisht nga atje ku vjen edhe lajmi më i fundit përsa i përket familjes mbretërore dhe fronit të vendit.

Sipas disa prej mediave britanike, mbretëresha Elisabetë duket se i ka kërkuar nipit të saj Harry “të divorcohet nga e shoqja”. Kërkesa sipas medias ka një qëllim “të shpëtojë Windsor”.

Author

Shkruaj një koment

0 Komentet