Revista italiane Focus Storia Wars, shkrim për Skënderbeun

Numri i ri i revistës italiane Focus Storia Wars i kushtohet heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko ka publikuar në “Facebook”, një foto nga revista italiane ku flitet për heroin tonë kombëtar. Ai përkufizohet si babai i pavarësisë shqiptare dhe një gjeneral imponues, jeta e të cilit ngjason me një film, thekson ministri Majko.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet