Armina i afrohet të 30tave, ja mesazhi për fansat

Blogerja e njohur, Armina Mevlani e cila deri tani ia ka dalë ti mbijetojë shigjetave për lidhjen e saj më djalin e ish kryeministrit Berisha, Shkelzenin, ka festuar ditëlindjen e saj të 27. Mes miqve, dhe të dashurit ajo ka preferuar të japë dhe një mesazh në instagram. “Çdo vit e kuptoj sesa me fat jam, sepse jam e rrethuar nga njerëz që dua dhe që më duan…Asgjë nuk është më e rëndësishme në jetë sesa shëndeti dhe njerëzit që ti do, të tjerat vijnë dhe ikin”, ka shkruar Armina. “Jeta e Instagram-it nuk është jetë e vërtetë, është thjesht më e mira që në zgjedhin të tregojmë nga jeta. E falënderoj Zotin çdo mbrëmje për dashurinë që më ka dhënë në jetë, Amin”, ka përfunduar blogerja.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet