Lind një tjetër pasardhës i mbretërisë angleze

Meghan, bashkëshortja e princit Harry, lindi djalë, njoftoi sot princi. “Jam shumë i gëzuar të njoftoj se Meghan dhe unë u bëmë me djalë këtë mëngjes, i cili gëzon shëndet të plotë”, deklaroi duka i Sussex, shumë i buzëqeshur para kamerave të televizioneve në Windsor.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet