Tjetër gëzim në familjen Berisha

Pas fejesës se Arminës me Shkelzenin, një prej çifteve më të sulmuara nga bota e thashethemeve në media, një tjetër gezim në familjen e Berisha. Ish kryeministri ka publikuar një foto në krah të bashkëshortes Lirie, ku shfaqet në studin e tij. "Sot dita e te gjitha diteve te mia, 74 vjetori i lindjes! Falenderim te perzemert dhe mirenjohje te pakufishme Zotit, familjareve te mi dhe ju miq te dashur per udhetimin mahnites qe me keni dhuruar! sb", shkruan Berisha, i njohur si një prej figurave me autoritare brenda Partisë demokratike.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet