Basha, Rama shantazhon opozitën

TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Rama se shantazhon opozitën dhe gazetarët e mediave që kritikojnë qeverinë. Në nje status të tij ne Facebook, ai shkruan se: “Kryeministri kërcënon mediat dhe gazetarët që nuk arrin ti shantazhojë apo blejë e që kanë kurajon të nxjerrin në dritë skandalet, korrupsionin, vjedhjen, ortakërinë e tij me krimin" tha ai.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet