Dita e parë në Parlament: Pas fjalimit, Basha i kujton Ramës 300.000 vendet e punës

"Bosh dhe sipërfaqësor" e quan Kreu i Pd-se Lulzim Basha fjalimin e Kryeministrit Edi Rama sot në Parlament. Basha kujton 300 mijë vendet e punës që premtoi: "çoi në mërgim 300 mijë shqiptarë. Jemi një vend me ekonomi të shkatërruar, me çmime të rritura, pa shërbime shëndetësore”, ka thënë Basha që më pas premton se opozita do t'u kthejë shpresën shqiptarëve.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet