Manjani braktis politikën... ja dhe këshilla e tij

Ish Ministri i drejtësisë në kohën e Ilir Metes, Ylli Manjani deklaroi dje se do të largohet përfundimisht nga politika. Në një status në rrjetet sociale ai thotë se do t'i dedikohet vetëm avokatisë dhe këshillave ligjore. Pastaj dhe apeli për ata që janë brenda politikës: të jenë sa më shumë të sinqertë dhe të luajnë sa më pak teatër për llogari të shefave të tyre. "Politika tashmë ka zgjedhur 'punonjësit' e tyre, të cilëve ju uroj veç të mira! Të jenë sa më shumë të sinqertë dhe të luajnë sa më pak teatër për llogari të shefave të tyre", shkruan ish ministri i LSIsë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

1 Komentet

  1. Osman Sharra  e Mërkurë 6 Shtator, 2017

    POLITIKA E BRAKTISI MANJANIN - LLAFAZANIN, SE AI NUK DO E BRAKTISTE KURRE . IKU NGA PS - ja PER TE NGRENE TE LSI - ja sepse i pelqente tepsia dhe jo pergjegjesia . JANE TE PAKTE BURRAT QE KUR JANE ME DETYRA NE LARTESI TE MBAJNE PAK PERGJEGJESI . U PA EDHE KETE RAST KUR U VRA GJYQTARJA E NDJERE, KUR FILLOI TE "LEHE" KUTURU, DUKE HARRUAR SE SHKAK ISHTE EDHE AI VETE , EDHE LSI - ja ........