Paloka: Rames i hodha bojën, normale

Gjatë seancës plenare të 14 shkurtit deputeti i dorëhequr i Partisë demokratike Edi Paloka i hodhi bojë kryeministri Edi Rama. Ngjarja përfundoi dhe në mediat e huaja. Sot ai e komentoi veprimin që bëri në një studio televizive duke e quajtur "një veprim normal ndaj një kryeministri gojëpisët". "Ishte duke kërcënuar në momentin që po i hidhja bojën, tha Paloka, por kjo nuk e pengoi atë të vepronte sigurisht.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet