Protesta e datës 26 Maj, Basha mbledh të vetët

Kreu i Partisë demokratikë Lulzim Basha ka mbledhur krerët e selisë blu, për të organizuar protestën e datës 26 Maj, e cila do të organizohet në orën 11.00 tek ministria e brendshme. Demokratët kanë bërë me dije se nëse ministri Xhafaj nuk do të japë dorëheqjen atëherë do të organizohen protesta para dyerve të kryeministrisë. Sot diskutohet dhe për zgjedhjet brenda Partisë demokratike.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet