Tentoi të qëllonte Topallin në kohën kur ishte në opozitë, Metës i publikohen pamjet e vitit 2006

Sot në orën 17.00 Presidenti Ilir Meta ka thirrur në një protestë, sipas tij "për çmontimin e grushtit të shtetit". Ish Kryeparlamentarja Jozefina Topalli, publikon një foto të seancës të vitit 2006 kur Partia Demokratike ishte në pushtet, dhe Meta në opozitë me PS, “humbi durimin” dhe tentoi ta sulmojë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet