Danimarka, Kjaer e Olsen: Presim dhuratë nga Armenia

Mbrojtesi i Danimarkes, Kjaer deklaroi se ekipi i tyre e meritonte barazimin ne ndeshjen me Portugaline

HERMESNEWS - Mbrojtesi i Danimarkes, Kjaer deklaroi se ekipi i tyre e meritonte barazimin ne ndeshjen me Portugaline. Kjaer tha se kjo ishte nje ndeshje e veshtire per ne edhe pse kishim disa shanse per te shenuar. Shqiperia qe te kualifikohet duhet me patjeter qe te fitoje me Armenine dhe ne nuk na ngel gje tjeter vetem te presim rezultatin e ndeshjes ne Armeni. Nderkohe Trajneri i Danimarkes, Olsen deklaroi se humbja me Portugaline ishte e rende. Nuk na mbetet te presim turnin e fundit te Grupit I dhe pergezoi ekipin portugez per kualifikimin ne “France 2016″. Sipas Olsen, humbja erdhi per fajit e tyre, pasi nuk arriten te shenonin.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet