Formacioni më i mirë i javës

West Ham dhe Leicester City kanë më shume përfaqësues në formacionin e javës, nga 3, ndërsa Swansea ka 2

TIRANE - Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të javës së parë të edicionit të ri 2015-16 të Premierligës angleze. West Ham dhe Leicester City kanë më shume përfaqësues në formacionin e javës, nga 3, ndërsa Swansea ka 2. Me nga një përfaqësues janë Celsi, United dhe Crystal Palace. Befasi është mos përfshirja e Coutinhos në formacion, i cili te dielen shënoi golin e vetëm dhe të fitores për Liverpulin kundër Stoke City.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet