Futbolli italian në zi, gjendet i pajetë në hotel kapiteni i Fiorentinës

Kapiteni i ekipit të Serie A, Fiorentina dhe mbrojtësi i Kombëtares, Davide Astori ka ndërruar jetë gjatë natës për arsye që ende të paqarta. Sipas mediave vendase, lojtari 31 vjeçar ishte në një hotel në Udine bashkë me ekipin për ndeshjen e sotme ndaj Udinezes. Liga italiane e Futbollit mori vendim për të shtyrë ndeshjen e sotme Udinese-Fiorentina në nderim të lojtarit 31 vjeçar.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet