Gjermani: Bayern Munich-Leverkusen hap sot siparin e sezonit të ri 2017-2018

Kampionet ne fuqi te Bayern Munich do te hapin te premten ne mbremje siparin e sezonit te ri te Bundesliges 2017-2018 me ndeshjen qe do te luajne ne fushen e tyre me Leverkusen.

Ndeshjet e tjera te javes se pare do te luhen te shtunen dhe te dielen.

Kalendari i ndeshjeve eshte:

E premte, 18 gusht:

(20.30) Bayern Munich – Leverkusen

E shtune, 19 gusht:

(15.30) Hoffenheim – Werder Brême

Hertha Berlin – Stuttgart

Hambourg – Augsbourg

Mayence – Hanovre

Wolfsburg – Dortmund

(18.30) Schalke 04 – Leipzig

E diele, 20 gusht:

(15.30) Fribourg – Francfort

(18.h00) Mönchengladbach – Keln.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet