Liga e Kampioneve: Juventus-Real Madrid, formacionet e finales

Formacionet e mundshme te ekipeve te Juventusit dhe te Real Madridit, mbajtes i titullit, te cilet do te ndeshen ne finalen e Liges se Kampioneve te shtunen ne oren 20.45 ne Cardiff, jane: Juventus: Buffon (kap.) – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Dani Alves, Khedira, Pjanic, Alex Sandro – Dybala, Higuain, Mandzukic. Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Ramos (kap.), Marcelo – Modric, Casemiro, Isco, Kroos – Benzema, C. Ronaldo. /ata/

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet